Цезар з куркою

Вага 275 г.

79 грн

Грецький салат

Вага 220 г.

78 грн

Пражський салат

Вага 250 г.

73 грн

Чука салат

Вага 120 г.

61 грн

Доставка салатів Біла Церква - замовити салати додому і в офіс

Пропозиціїнашого онлайн ресторану «ТорFood» дуже актуальні для зайнятих людей, які далеконе завжди встигають зробити покупки і мають достатню кількість часу і бажанняготувати їжу самостійно.

Замовитидоставку салатів в Білій церкві в онлайн ресторані - відмінне рішення не тількидля співробітників офісу, але і для всіх бажаючих швидко, смачно і корисноперекусити. Команданашого ресторану складається з важливих менеджерів, професійних кухарів,оперативних кур'єрів - що гарантує вам швидке і якісне обслуговування.

Унас вам доступний широкий асортимент страв різних кухонь і різноманітна палітрахолодних закусок.

Ви можете замовити:салати з овочів;м'ясні чи рибнісалати.

Особливоюпопулярністю серед наших клієнтів користуються: «Цезар з куркою», «Тайськийсалат з куркою», традиційний «Грецький салат», салати «Празький» і «Чука».

Основнимиінгредієнтами в салатному меню виступають: овочі (помідори / огірки / цибуля /перець та ін.), Сири і спеції. Продуктизавжди свіжі і перевірені, тому за якість наших ми відповідаємо.
Творіння нашихкухарів справді унікальні. Крімніжних і смачних салатних позицій, на сайті нашого ресторану ви такожзустрінете апетитний перелік гарячих страв, чарівний піц, різноманітність стравяпонської кухні, десертів і напоїв.

Замовитидоставку салату в Білій Церкві ви можете на сайті нашого ресторану з 11:00 до22:30. Призамовленні страв на суму більше 150 грн. доставка здійснюється безкоштовно!

Разработка и подддержка сайта
web.Soft-Pro.com