Чікен чізбургер

Вага 150 г.

77 грн

Курячі нагетси

Вага 165 г.

78 грн

Паніні з куркою і шинкою

Вага 265 г.

88 грн

Сирні палички

Вага 165 г.

87 грн

Крила BBQ 5 шт.

109 грн

Бургери, Панін, крильця, картопля! Доставка BBQ Чорноморськ - замовити BBQ на будинок і в офіс

Найпростіший спосібпобалувати себе смачними стравами, такими як бургери, чісбургери, картопля фрі,курячі крила BBQ, курячі нагетси, сирні палички, картопля по-селянськи, лаваш зсиром - це зробити замовлення в нашому онлайн ресторані. Гарячий замовлення оперативнобуде доставлений за вказаною адресою. Це дуже економить час, якого заразбагатьом так не вистачає.
Страви американської кухні, представлені в розділі BBQ, готують нашікваліфіковані кухарі із застосуванням сучасних технологій на професійній кухні.Страви готуються виключно з натуральних і свіжих продуктів. Прості і ситні -ось так лаконічно можна описати палітру смакових фарб, яку нам дарують цістрави.

Принцип доставки гарячих замовлень - це принцип відповідальності перед кожниміз клієнтів. Ми настільки цінуємо репутацію, що гарантовано можемостверджувати, що на нашій кухні застосування барвників / консервантіввиключено! Ми не робимо багато заготовок, і не зберігаємо продукти довшепокладеного терміну їх зберігання.

Ми любимо наших клієнтів, тому замовити страви BBQ в Чорноморську в нашомуонлайн ресторані «TopFood» можна практично цілодобово (з 11 до 22:30). Дляреалізації безкоштовної доставки необхідно зробити замовлення за все на 200грн.!

Разработка и подддержка сайта
web.Soft-Pro.com