Крила BBQ 6 шт.

Вага 0 г.

89 грн

Курячі нагетси

Вага 165 г.

69 грн

Бургер курячий

Вага 230 г.

87 грн

Чікен чізбургер

Вага 150 г.

75 грн

Паніні з куркою і шинкою

Вага 265 г.

85 грн

Бургер яловичий

Вага 230 г.

Булка:

89 грн

Сирні палички

Вага 165 г.

68 грн

Бургер Тайсон

119 грн

Бургери, Панін, крильця, картопля! Доставка BBQ Чорноморськ - замовити BBQ на будинок і в офіс

Найпростіший спосіб побалувати себе смачними стравами, такими як бургери, чісбургери, картопля фрі, курячі крила BBQ, курячі нагетси, сирні палички, картопля по-селянськи, лаваш з сиром - це зробити замовлення в нашому онлайн ресторані. Гарячий замовлення оперативно буде доставлений за вказаною адресою. Це дуже економить час, якого зараз багатьом так не вистачає.
Страви американської кухні, представлені в розділі BBQ, готують наші кваліфіковані кухарі із застосуванням сучасних технологій на професійній кухні. Страви готуються виключно з натуральних і свіжих продуктів. Прості і ситні - ось так лаконічно можна описати палітру смакових фарб, яку нам дарують ці страви.

Принцип доставки гарячих замовлень - це принцип відповідальності перед кожним із клієнтів. Ми настільки цінуємо репутацію, що гарантовано можемо стверджувати, що на нашій кухні застосування барвників / консервантів виключено! Ми не робимо багато заготовок, і не зберігаємо продукти довше покладеного терміну їх зберігання.

Ми любимо наших клієнтів, тому замовити страви BBQ в Чорноморську в нашому онлайн ресторані «TopFood» можна практично цілодобово (з 11 до 22:30). Для реалізації безкоштовної доставки необхідно зробити замовлення за все на 150 грн.!