Гункан з лососем

Вага 35 г.

35 грн

Гункан з креветкою

Вага 35 г.

39 грн

Доставка суші Чорноморськ - замовити суші додому і в офіс

Бестселером японської кухніє суші. Це японський делікатес неодмінно покуштувати кожному! Ми готуємо сушівиключно зі свіжих продуктів, постійно радуючи своїх клієнтів як традиційнимивидами суші, так і цікавими новинками. Сміливо замовляйте щось новеньке з меню!Це завжди дуже смачно!

Отже, що ж можете знайти в нашому меню? Тільки найкорисніші страви, адже воснові багатьох суші лежить лососеве м'ясо - найкорисніше з усієї червоної риби.
 
Онлайн ресторан «TopFood» пропонує унікальну можливість торкнутися таїнствакультури і традицій стародавньої Японії. Чому слід замовити суші в нашомуресторані?

5 причин замовити доставку суші в Чорноморську саме у нас:

- Виключне якість і гарантована свіжість продуктів і страв.
- Завжди великий асортиментний ряд сетів, ролів і звичайно ж суші.
- Найоперативніша доставка, причому гарячих і свіжоприготовлених страв.
- Привабливі ціни.
- Вигідні умови, пропозиції та акції.

До слова про акції, якщо Ви мріяли про смачне свято на День Народження з меню зсуші - тоді ви потрапили за адресою. Для іменинників діє акція «-20% на всеменю ресторану». Єдине обмеження: ця пропозиція актуальна безпосередньо в Деньіменин і в наступні п'ять!

Ми впевнені, доставка японської кухні від нашого онлайн ресторану - це саме те,що потрібно Вам! Прекрасним доповненням до японського замовлення станутьсалати, напої, супи, десерти і багато інших страви.

Ми відкриті щодня з 11:00 до 22:30. При замовленні на суму від 150 грн. -доставка безкоштовно!

Разработка и подддержка сайта
web.Soft-Pro.biz